İade Politikası

İade Politikası
İADE POLİTİKASI

IADELER

Politikamız 30 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 30 gün geçtiyse, maalesef size geri ödeme veya değişim sunamayız.

Bir iadeye hak kazanabilmek içın, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız koşulda olması gerekir. Orijinal ambalajında da olmalıdır.

Birkaç çeşit mal iade edilmekten muaftır.Yiyecek içiçek gazete veya dergi gibi bozulabilir mallar iade edilemez. Ayrıca samimi veya sıhhi urünler tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

lade edilemeyen diğer ürünler:

*Hediye Kartları

*Indirilebilir yazılım ürünleri Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

ladenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesi gerekir

Lütfen satın alma işleminizi üreticiye geri göndermeyin.Yalnızca kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır: (varsa)

* Açık kullanım belirtileri olan kitap

* Açılan CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya vinil kaydı.

* Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasar görmüş veya eksik parçalar.

* Teslimattan sonra 30 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün

Geri ödemeler

ladeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylanması veya reddedilmesi konusunda sizi bilgilendiririz.

Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme konulur ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinize başvurun, geri ödemenizin resmi olarak kaydedilmesi biraz zaman alabilir.

Sonra bankanıza başvurun. Geri odeme yapılmadan önce genellikle işlem süresi vardır. Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen info@mambatr.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Hediyeler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde bir hediye olarak işaretlendiyse, iadenizin değeri için bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün alındıktan sonra, size bir

hediye sertifikası gönderilecektir.

Ürün satın alındığında bir hediye olarak işaretlenmediyse veya hediye veren daha sonra sipariş vermek için kendilerine gönderilen siparişi verdiyse, hediye veren kişiye geri ödeme göndeririz ve iadenizi öğrenir.Nakliye

Ürününüzü iade etmek için şu adrese talep etmelisiniz: orcaturkiye@gmail.com

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekle sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşması için geçen süre değişebilir.

İletişim