KARGO POLİTİKASI

KARGO POLİTİKASI
KARGO POLİTİKASI

Teslimat alanı

Sunulan ÜRÜNLER yalnızca Türkiye üzerinden teslim edilebilir. Bu BÖLGE dışında bulunan herhangi bir teslimat adresi için sipariş vermek mümkün değildir. ÜRÜNLER, sipariş sürecinde MÜŞTERİ'nin belirttiği teslimat adreslerine gönderilir.

Nakliye süresi

7-15 ış günü içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişi hazırlamak, sonrasında fatura kesmeköncesinde ürünlerin stokta mevcut durumları WEB SITEMIZE belirtilmiştirBu sürelerin hafta sonları veya resmi tatil günleri dışında olduğu anlaşılmaktadırKayıt formunda görünen elektronik adresin doğru olması koşuluyla, ÜRÜNLER gönderildiğinde MÜŞTERİYE otomatik olarak bir elektronik mesaj gönderilecektir.

Teslimat süreleri ve maliyetleri

Sipariş sürecinde SATICI, MÜŞTERİ'ye satın alınan ÜRÜNLER için olası teslimat sürelerini ve formüllerini bildirir. Gönderim bedeli, teslimat yöntemine göre hesaplanır. Eğer ucretsiz kargolama sunmuyorsakbu maliyetlerin miktan, satın alınan ÜRÜNLERIN fiyatına ek olarak MÜŞTERİ tarafından odenecektir. Teslim sürelerinin ve maliyetlerinin ayrıntıları WEB SITESİNDE detaylandırılmıştır

TESLIM ŞARTLARI

Paket, imzaya karşı ve bir kimlik belgesinin ibrazı üzerine MÜŞTERİ'ye teslim edilecektir.Devamsızlık durumunda, paketini postanesinde almasını sağlamak için MÜŞTERİYE bir teslimat bildirimi bırakılacaktır.

TESLIMAT Sorunları

MÜŞTERI, çevrimiçi siparış prosedürünün sonunda, siparişi onaylamadan önce taşıyıcıyı seçtiğinde belirlenen teslimat tarihi hakkında bilgilendirilir. Teslimatların en fazla otuz (30) gün içinde yapılacağı belirtilmektedir. Bu başarısız olursa, MÜŞTERİSATICIya makul bir süre içinde teslim etmesi için resmi bildirimde bulunmalıdır ve bu süre içinde teslim edilmemesi durumunda sözleşmeyi feshedebilir. SATICI, fesih mektubunun alınmasından gereksiz gecikme olmaksızın, MÜŞTERİ tarafından satın almak için kullanılanla aynı ödeme yöntemini kullanarak, ÜRÜNLER için ödenen toplam tutarı, vergileri ve teslimat masraflarını MÜŞTERİ'ye geri ödeyecektir. SATICIÜRÜNÜN MÜŞTERİYE teslimine kadar sorumludur. MÜŞTERİ'nin teslimat sırasında belirtilen herhangi bir hasar veya kısmı kayıp hakkında taşıyıcıya bildirmesi için üç (3) günluk bir süre olduğu hatırlanır.

İletişim